پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

به پایگاه اینترنتی سازمان نظام مهندسی معدن استان قم خوش آمدید

مناقصه نقشه برداری هوایی معادن استان قم


افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی سازمان نظام مهندسی معدن استان قم

 

همزمان با هفته مهارت و روز ملی کار آفرینی و به میمنت عید سعیدغدیرخم مرکز آموزش بین کارگاهی سازمان نظام مهندسی معدن استان قم با مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور افتتاح گردید. به همین مناسبت امروز چهارشنبه 1400/5/6 مراسمی با حضور مدیران کل و تعدادی از مدیران دستگا‌ه های اجرایی و اعضای هیأت مدیره در محل دفتر سازمان نظام مهندسی معدن استان برگزار شد. در این مراسم آقایان مهندس حسینی رئیس سازمان ، آقای دکتر تقی پور مدیرکل سازمان فنی و حرفه‌ای ، آقای مهندس آوری فرد مدیرکل سازمان استاندارد ،آقای مهندس شاملی معاون سازمان صنعت معدن تجارت استان وآقای مهندس نصر آبادی مدیر آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان در خصوص نقش و اهمیت آموزش در صنایع و ارتقاء مهارت سخنرانی کردند.


برگزاری مراسم مبادله تفاهم‌نامه همکاری میان آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان قم و سازمان نظام مهندسی معدن استان

 

مراسم امضاء و مبادله تفاهم ‌نامه همکاری میان آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان قم و سازمان نظام مهندسی معدن استان با حضور مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان قم، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان ، مدیرکل استاندارد استان ، مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای و معاون معدنی سازمان صمت استان در محل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان قم برگزار شد.

این تفاهم نامه به امضاء مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان قم و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان رسید.


سامانه سنم

🔷 قابل توجه مسئولين فنی محترم معادن 
ثبت گزارش ماهانه مسئول فنی در سایت سازمان نظام مهندسی معدن الزامی شده است.
لازم است مسئولین فنی، گزارش معدن تحت مسئولیت خود را در سامانه سنم  به آدرس زیر، (قسمت فعالیت اعضا، ثبت گزارش کار) وارد نمایند.

www.ime.org.ir
کلمه کاربری : شماره عضویت
رمز : کدملی بدون صفر


قابل توجه مسئولین فنی محترم معادن

فرآيند آمار توليد در سامانه کاداستر معادن عملياتي گرديده است و  مسئولين فني موظف مي باشند که آمار استخراج هر ماه را علاوه بر سايت نظام مهندسي معدن، در صفحه کاربري خود در سامانه کاداستر نيز درج نمايند. لذا مسئولين فني محترم معادن بايستي توسط نام کاربري و رمز عبور تعريف شده در سامانه کاداستر، آمار استخراج هر ماه را براي معادني که به آن ها منتسب شده است، تا دهم ماه بعد در صفحه کاربري خود وارد نمايند و خاطر نشان مي‌گردد اين آمار مبناي محاسبه حقوق دولتي معادن مي‌باشد .   

نکته: لازم به ذکر است جهت ورود به سامانه کاداستر صرفاً از مرورگر Internet explprer استفاده نموده و نسبت به نصب برنامه سيلورلايت (SilverLight) اقدام نماييد. 

نام کاربری: شماره عضویت_tec

رمز عبور: شماره عضویت

ورود به سامانه کاداستر:

https://mcs.mimt.gov.ir


قابل توجه اعضای محترم سازمان

بروزرسانی اطلاعات شخصی در سایت سازمان

به اطلاع اعضاء محترم سازمان می رساند مجلات سازمان از این پس از طریق ارسال به پست الکترونیکی اعضاء صورت می پذیرد. به همین منظور هر چه سریعتر نسبت به بروزرسانی اطلاعات خود از طریق تکمیل فرم اطلاعات شخصی در قسمت فرم ها و ارسال به دفتر سازمان اقدام فرمایند.


اطلاعیه های سازمان
  •  به منظور برخورداری از امتیاز  مربوطه در ارزیابی سالانه نسبت به پرداخت حق عضویت خود در فروردین ماه هر سال اقدام نمایند و اعضای محترمی که بدهی حق عضویت دارند فقط تا پایان مرداد ماه هر سال برای پرداخت بدهی حق عضویت معوقه خود فرصت دارند در غیر اینصورت عضویت آنها به حالت تعلیق درآمده و از حقوق قانونی خود در سازمان  محروم خواهند شد.
  • اعضاء محترم دارای پروانه اشتغال  ضمن کنترل تاریخ اعتبار پروانه خود، حداقل دو ماه قبل از پایان اعتبار پروانه جهت تمدید اعتبار به دفتر سازمان مراجعه نمایند.
  • طبق مصوبه هیات مدیره  همه ساله 10% از اعضایی که در ارزشیابی سالانه کمترین امتیاز را دریافت نمایند از اولویت انجام کار محروم خواهند شد و 20% افراد دارای کمترین امتیاز اخطار دریافت می نمایند. لذا به منظور بهره مندی از حقوق قانونی خود خواهشمند است در تمام برنامه های سازمان با جدیت شرکت فرمایید.
  • فرآيند آمار توليد در مورخ 10/10/ 1397 عملياتي گرديده است و بهره برداران و مسئولين فني موظف مي باشند که آمار استخراج هر ماه را در صفحه کاربري خود درج و به کارشناس سازمان صمت ارسال نمايند و اين آمار مبناي محاسبه حقوق دولتي است . مي بايست وارد سامانه ام سي اس با آدرس http://mcs.mimt.gov.ir شده و آمار توليد هر ماه را براي معادني که به آن ها منتسب شده است ، را وارد و ارسال فرمايند.

منابع آزمون صدور پروانه اشتغال


سنگچین- نیازمندی های صنعت و معدن


اخبار
دسته بندي اخبار 

اخبار
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۸۷۱۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ 
۹:۲۳:۱۷


نقشه استانآدرس سازمان نظام مهندسی معدن استان قم

قم-بلوار 15 خرداد – نرسيده به کوچه شماره 45- پلاک 1285- روبروي دانشکده طب ايراني

تلفن : 02537782283

تلفکس: 02537772525

ايميل : qom@ime.org.ir

سامانه پيام کوتاه سازمان:986600025721


گزارش آمار سایت
آمار کلی
آمار کل بازدید 9198
پربیننده ترین روز 1398/02/26
آمار پر بيننده ترين روز 270
بازديد امروز 0
بازديد ديروز 1

شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام: https://telegram.me/qomime

کانال سروش:

qomime@

 


5.7.2.0
گروه دورانV5.7.2.0